• Plenárna schôdza rodičovského združenia

Vážení rodičia (zákonní zástupcovia detí).

Pozývame Vás na plenárnu schôdzu rodičovského združenia, ktorá sa uskutoční v jedálni našej materskej školy

dňa  20.septembra  2023 (streda) o 16:15 hod.

Z kapacitných dôvodov prosíme o účasť iba jedného zákonného

zástupcu dieťaťa a bez účasti dieťaťa.

Účasť zákonných zástupcov  potrebná.

Pred rodičovským združením je potrebné si prečítať školský poriadok - viac v odkaze.

• Rodičia už majú vytvorené kontá pre prístup do edupage

• Na email, ktorý rodičia zadali do elektronických prihlášok, alebo do evidenčných kariet detí, Vám bolo odoslané heslo pre prihlásenie sa do rodičovského konta na našu webovú stránku www.msmierova.edupage.org

Prihlasovacie meno je Váš mail, heslo je v maily, ktoré si môžete ľubovoľne zmeniť, prípadne si ho môžete zmeniť po kliknutí na priložený link uvedený v správe.

Pre rodičov, ktorí túto službu už využívali sa nič nezmenilo. Pre tých, ktorí túto aplikáciu ešte nepoznajú, ponúkame pár jednoduchých návodov ako s ňou pracovať.

1. Prostredníctvom tohto konta môžete svoje dieťa odhlasovať zo stravy - každý deň do 7:30. Odhlasovať stravu môžete aj na niekoľko dní dopredu a tým pádom už nemusíte nikam volať.
            Návod ako odhlasovať cez webstránku alebo cez stiahnutú aplikáciu: https://help.edupage.org/?p=u42/u173/e2064&lang_id=2

Na stránke je zverejnený aj jedálny lístok na daný týždeň.

2. Po prihlásení uvidíte rôzne správy, ktoré Vám budú môcť pani učiteľky hromadne, prípadne súkromne poslať. Uvidíte tu tiež najnovšie oznamy a rôzne novinky. Taktiež nás prostredníctvom správ môžete kontaktovať aj Vy v prípade akýchkoľvek otázok :)

3. Triedy majú zriadené triedne fotoalbumy, kde Vám  pani učiteľky v priebehu roka budú postupne pridávať fotografie z rôznych triednych či celoškolských akcii.

4. V priebehu roka zverejňujeme rôzne ankety, v ktorých je potrebné hlasovaním zadať svoju voľbu.

5. Modul straty a nálezy nám umožňuje rýchlo a efektívne vypátrať majiteľa nájdenej veci v priestoroch našej MŠ.

Keďže je táto forma vo všetkých uvedených bodov pohodlnejšia a jednoduchšia, prosíme Vás o jej využívanie.